Absalom: Pod zdradziecką flagą pdf chomikuj

Ocena

Absalom: Pod zdradziecką flagą pdf chomikuj

ZADANIEM STAREGO, NONSZALANCKIEGO I SPISANEGO NA STRATY PRZEZ SIŁY NADPRZYRODZONE, twardego Detektywa Inspektora Harry’ego Absaloma jest dopilnowanie przestrzegania Porozumienia – umowy pomiędzy Rodziną Królewską, a siłami Piekła. Gdy religijny fanatyk wycina w pień nielegalnych nosicieli demonów, obie strony Porozumienia nie są zbyt zadowolone… Aby uniknąć wojny na skalę międzywymiarową, Absalom i jego psychotyczny były przełożony, Zwierzchnik, muszą złapać zabójcę, nim będzie za późno!

Z wnukami przetrzymywanymi jako gwarant dobrego zachowania, Harry będzie potrzebował każdej pomocy, jaką zdoła dorwać! Zwłaszcza gdy w końcu odkryje, gdzie się znajdują…

Zawiera:

Sprośne pocztówki
Rzecz o dawnych przyjaciołach
Pod zdradziecką flagą
Rodzinne zdjęcia

Absalom: Pod zdradziecką flagą pdf chomikuj

Absalom: Pod zdradziecką flagą pdf chomikuj

Książka Absalom: Pod zdradziecką flagą czytaj online była napisana przez Gordon Rennie. Absalom: Pod zdradziecką flagą epub ma 96 str. stron. Absalom: Pod zdradziecką flagą chomikuj należy do książek z cyklu Absalom (tom 2). Absalom: Pod zdradziecką flagą chomikuj jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.