Akira – edycja specjalna tom 6 pdf chomikuj

Ocena

Akira – edycja specjalna tom 6 pdf chomikuj

Rok 2019. Na gruzach byłego Tokio powstała nowa metropolia – miasto moloch, które nie może się otrząsnąć po III Wojnie Światowej. 38 lat wcześniej naukowcy, próbując okiełznać siłę ludzkiego umysłu, stworzyli straszliwą broń, która zrównała z ziemią Tokio, a wraz nim miasta na całym świecie.
Niemal pół wieku później sytuacja geopolityczna zmieniła się radykalnie. Nowy rząd znalazł się pod silnym wpływem dyktatora, Pułkownika, człowieka silnie powiązanego z amerykańskim wywiadem. Stolica odbudowana nad Zatoką Tokijską zmieniła się w cybernetyczną dżungle, terroryzowaną przez młodociane gangi motocyklistów. Na ulicach toczy się otwarta wojna pomiędzy wojskami, a rewolucjonistami dążącymi do obalenia ustroju w państwie.

Akira – edycja specjalna tom 6 pdf chomikuj

Akira – edycja specjalna tom 6 pdf chomikuj

Książka Akira – edycja specjalna tom 6 pdf była napisana przez Katsuhiro Ōtomo. Akira – edycja specjalna tom 6 mobi ma 440 str. stron. Akira – edycja specjalna tom 6 chomikuj należy do serii Akira – edycja specjalna (tom 6). Akira – edycja specjalna tom 6 pdf jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.