Amazing Spider-Man: Spiderversum pdf chomikuj

Ocena

Amazing Spider-Man: Spiderversum pdf chomikuj

Krwawe polowanie na Spider Totem trwa. Pająki z całego świata zbierają się, by walczyć z Moronem i jego głodującą rodziną. Ich armią dowodził Otto Octavius, którego Peter Parker nie lubił. Nie ma jednak czasu na kłótnie – już niedługo potyczki z następcą przerodzą się w otwartą wojnę. Silk, Miles Morales, Miguel O’Hara i inni muszą dać z siebie wszystko, inaczej nigdy nie będą bezpieczni. Los Spider-Mana z całego wieloświata zależy wyłącznie od nich… Opowieść Dana Slotta (She-Hulk), grafiki Giuseppe Camuncoli (Annihilation, The Superior Spider-Man) i Oliviera Coipela (The Siege, House M, Thor: Rebirth). Trzeci tom serii o Peterze Parkerze jest częścią wielkiego wydarzenia w uniwersum Spider-Mana – Spider-Mana. Jako dodatek warto przeczytać album Spider-Man 2099: Spiderversum.

Amazing Spider-Man: Spiderversum pdf chomikuj

Amazing Spider-Man: Spiderversum pdf chomikuj

Książka Amazing Spider-Man: Spiderversum chomikuj została napisana przez przez Giuseppe Camuncoli. Amazing Spider-Man: Spiderversum mobi ma 168 str. stron. Amazing Spider-Man: Spiderversum chomikuj należy do serii pozycji Amazing Spider-Man (Marvel Now!) (tom 3). Amazing Spider-Man: Spiderversum pdf jest książką z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.