Amber Gold chomikuj pdf

Ocena

Amber Gold chomikuj pdf

Nowe śledztwo w sprawie XIX-wiecznego detektywa królewieckiego Stanisława Berga. 1895. Życie u Stanisława Berga nie było idealne. Niegdyś słynny detektyw z Rodos, teraz zajmuje się brudnymi interesami dla całej władzy w przemysłowym mieście. Pewnego dnia został wezwany do miejscowego przedsiębiorcy Johanna Wolfganga Grossa, którego syn nie wrócił jeszcze z wakacji. Detektywi znaleźli trop w Królewcu. Z pomocą tureckiego biznesmena, córki konsula i miejscowego policjanta polskiego pochodzenia, odnajduje zaginionego Grossa, ale także odkrywa aferę finansową na niespotykaną skalę. Jej stawką są nie tylko ogromne sumy pieniędzy, ale przede wszystkim ludzkie życie…

Amber Gold chomikuj pdf

Amber Gold chomikuj pdf

Książka Amber Gold pdf została napisana przez przez Krzysztof Beśka. Amber Gold epub ma 493 str. kartek. Amber Gold pdf jest z serii książek Stanisław Berg (tom 4). Amber Gold czytaj online jest książką z gatunku kryminał, sensacja, thriller.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.