Amelia i Kuba. Wenecki spisek chomikuj pdf

Ocena

Amelia i Kuba. Wenecki spisek chomikuj pdf

6-letnia siostra Kuby, Mi, ma kłopoty. jak zwykle. Tym razem połknęła tabletkę i jej włosy odrosły tam, gdzie nie powinny. Amelia i Kuba zbyt bali się powiedzieć o tym rodzicom i postanowili udać się do producenta leków po antidotum. Niestety okazuje się, że Włochy są za granicą i nie da się tam dojechać pociągiem podmiejskim. 11-latkowie: Amelia i Kuba, Mi, Amelia, Albert i 10-letni brat Imbiry czeka na wycieczkę do laboratorium do Wenecji, pełną szalonych i zabawnych przygód. Co gorsza, ściga ich tajemniczy agent, który wbrew pozorom nie jest posłańcem zatroskanych rodziców. Podróż będzie o wiele bardziej skomplikowana niż wszyscy początkowo myśleli, zmusi dzieci do użycia całego swojego sprytu i wiedzy, a także pokaże, że ich cele można osiągnąć tylko dzięki współpracy. Czy ryż może stać się małym bałwanem, czy pies może jeździć gondolą i jakie tajemnice skrywa Wenecja, dowiecie się z książki Rafaela Kosika Amelia i Kuba. Spisek wenecki.

Amelia i Kuba. Wenecki spisek chomikuj pdf

Amelia i Kuba. Wenecki spisek chomikuj pdf

Książka Amelia i Kuba. Wenecki spisek chomikuj została napisana przez przez Rafał Kosik. Amelia i Kuba. Wenecki spisek mobi ma 336 str. kartek. Amelia i Kuba. Wenecki spisek chomikuj należy do serii książek Amelia i Kuba (tom 5). Amelia i Kuba. Wenecki spisek czytaj online jest pozycją z gatunku literatura dziecięca.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.