Battle Angel Alita – edycja specjalna #1 pdf chomikuj

Ocena

Battle Angel Alita – edycja specjalna #1 pdf chomikuj

Jak wiecie, na złomowiskach można znaleźć wszelkiego rodzaju cuda. Jednak dr Edo prawdopodobnie uważa się za bardzo szczęśliwego człowieka – pewnego dnia odnajduje szczątki dziewczyny-roboty na kupie śmieci. Zabrał ją do domu, dał jej nowe ciało i pomógł odzyskać normalne funkcjonowanie po prawie całkowitej utracie pamięci… gdyby nie brak dobrej futurystycznej bajki, wszystko byłoby jak w dobrej futurystycznej bajce . Pewnego dnia Alita – bo tak nazwał dziewczynę Ido – ma moce wykraczające poza możliwości najbardziej zaawansowanego robota bojowego… Najczęstszym komentarzem osób, które czytały „Alita”, jest „Dobra manga!”. Ta cyberpunkowa opowieść na stałe zagościła na liście żelaznych klasyków gatunku, z wersją animowaną, kontynuacją (podtytułami „Ostatni porządek” i „Kroniki marsjańskie”) oraz filmem aktorskim (którego premiera odbyła się w 2018 r.) ). Brutalny i zabawny, romantyczny i zaskakujący, a co najważniejsze – uzależniający. Nie sposób nie pokochać historii panny młodej w zbroi.

Battle Angel Alita – edycja specjalna #1 pdf chomikuj

Battle Angel Alita – edycja specjalna #1 pdf chomikuj

Książka Battle Angel Alita – edycja specjalna #1 pdf była napisana przez Yukito Kishiro. Battle Angel Alita – edycja specjalna #1 epub ma 464 str. kartek. Battle Angel Alita – edycja specjalna #1 pdf należy do serii pozycji Battle Angel Alita. Edycja Specjalna (tom 1). Battle Angel Alita – edycja specjalna #1 pdf jest książką z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.