Battle Angel Alita – edycja specjalna #2 pdf chomikuj

Ocena

Battle Angel Alita – edycja specjalna #2 pdf chomikuj

Jak wiecie, na złomowiskach można znaleźć wszelkiego rodzaju cuda. Jednak dr Edo może uważać się za szczególnie szczęśliwego człowieka – pewnego dnia znalazł szczątki robota ginowego w stercie śmieci. Zabrał ją do domu, dał jej nowe ciało i pomógł odzyskać normalne funkcjonowanie po prawie całkowitej utracie pamięci… gdyby nie brak dobrej futurystycznej bajki, wszystko byłoby jak w dobrej futurystycznej bajce. Pewnego dnia Alita – bo tak nazwał dziewczynę Ido – ma moce wykraczające poza możliwości najbardziej zaawansowanego robota bojowego… Najczęstszym komentarzem osób, które czytały „Alita” jest „Dobry komiks!”. Ta cyberpunkowa opowieść na stałe zagościła na liście żelaznych klasyków gatunku, z animowaną wersją, kontynuacją (podtytułami „The Last Order” i „The Marsian Chronicles”) oraz filmem aktorskim (którego premiera miała miejsce w 2018 roku) ) Brutalny i zabawny, romantyczny i zaskakujący, a co najważniejsze – uzależniający. Nie sposób nie pokochać historii panny młodej w zbroi.

Battle Angel Alita – edycja specjalna #2 pdf chomikuj

Battle Angel Alita – edycja specjalna #2 pdf chomikuj

Książka Battle Angel Alita – edycja specjalna #2 pdf została napisana przez przez Yukito Kishiro. Battle Angel Alita – edycja specjalna #2 mobi ma 478 str. stron. Battle Angel Alita – edycja specjalna #2 chomikuj należy do książek z cyklu Battle Angel Alita. Edycja Specjalna (tom 2). Battle Angel Alita – edycja specjalna #2 pdf jest pozycją z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.