Cena bezpieczeństwa chomikuj pdf

Ocena

Cena bezpieczeństwa chomikuj pdf

Tellef budzi się i wzywa do siebie Agnete by wyznać jej, kto stoi za przestępstwem, którego stała się ofiarą. To ona, zdaniem Tellefa, powinna dopilnować, by winny został osądzony i skazany. Obietnica złożona choremu ściąga niebezpieczeństwo na Agnete i jej bliskich. Tellef czuje się coraz gorzej, tymczasem Sophie już zaczyna robić plany na przyszłość.

Sophie mocno uścisnęła jej dłoń.
– Wiem. Tylko to trzyma mnie przy życiu. To oraz dzieci. Widziałaś Havora? Jest taki podobny do swojego ojca. Dzisiaj zachowywał się jak mały mężczyzna.
– Tak, to prawda.
– Agnete! – zawołała nagle Sophie. – Jest coś, o czym muszę z tobą porozmawiać. Pamiętaj. Pod koniec stypy. Nie możesz wrócić do domu, dopóki nie zamienimy kilku słów w cztery oczy. Obiecujesz?

Cena bezpieczeństwa chomikuj pdf

Cena bezpieczeństwa chomikuj pdf

Książka Cena bezpieczeństwa chomikuj została napisana przez przez Merete Lien. Cena bezpieczeństwa mobi ma 189 str. kartek. Cena bezpieczeństwa chomikuj należy do książek z cyklu Dzieci sztormu (tom 23). Cena bezpieczeństwa czytaj online jest książką z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.