Cena grzechu chomikuj pdf

Ocena

Cena grzechu chomikuj pdf

Jest rok 1352. Przed dwoma laty przez Norwegię przetoczyła się epidemia dżumy, pustosząc wielkie obszary kraju. W jednej z udręczonych nieszczęściem wsi mieszka Ingebjřrg, siedemnastoletnia dziedziczka bogatego dworu. Jej ojciec zaginął w tajemniczych okolicznościach i Ingebjřrg musi wyjść za mąż, żeby móc przejąć rodzinny majątek. Jest silna, zdrowa i piękna, ale żyje w czasach, gdy mężczyzn jest niewielu… Posiadająca wielką władzę opatka klasztoru Nonneseter coraz bardziej nęka znajdującą się w jej szponach nieposłuszną nowicjuszkę. Ingebjørg lęka się o swoje życie. Zrozpaczona zwraca się do młodego kapłana, siry Jacoba, obdarzonego dobrym serce, lecz słabym charakterem. Ingebjørg potrzebuje pomocy, by raz na zawsze pozbyć się złej pani Thory. Za kulisami czai się jeszcze inny wróg…
Fragment
Zerwał jej czepek z głowy i przeczesywał palcami gęste włosy.
– Nie jesteś stworzona po to, by ukrywać się w klasztorze – szeptał podniecony. – Zostałaś stworzona po to, by dawać radość mężczyźnie.
Nie dostaniesz mnie bez walki, pomyślała z wściekłością i z całej siły wbiła mu żeby w rękę.
Mężczyzna zaklął szpetnie i na moment rozluźnił uścisk.
– Ty przeklęta dziwko – warknął.

Cena grzechu chomikuj pdf

Cena grzechu chomikuj pdf

Książka Cena grzechu czytaj online była napisana przez Frid Ingulstad. Cena grzechu epub ma 189 str. kartek. Cena grzechu pdf należy do serii książek Saga Przepowiednia Księżyca (tom 4). Cena grzechu chomikuj jest książką z kategorii powieść historyczna.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.