Chew #03: Delicje deserowe pdf chomikuj

Ocena

Chew #03: Delicje deserowe pdf chomikuj

Dla Tony’ego Chu, agenta federalnego i cybopaty, który odbiera mentalne uczucia ze wszystkiego, co zjada, nadchodzą lepsze dni. Ma dziewczynę i nowego partnera, któremu ufa. Powoli znajduje nić porozumienia ze swoim wrednym szefem. Jednak jego bezwzględny były partner wciąż działa i zamierza zrealizować swoje groźby wobec Tony’ego i jego bliskich. Jest tylko kwestią czasu, zanim śledztwa, którymi zajmują się obaj detektywi, zaczną się zazębiać – wtedy poleje się krew, a pewne części ciała zostaną zjedzone!

Przedstawiamy DELICJE DESEROWE, trzeci tom z serii Chew , bestsellerowej, nagradzanej i – nie wiedzieć czemu – dobrze przyjętej serii o gliniarzach, przestępcach, kucharzach, kanibalach i jasnowidzach.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Chew #11-15.

Chew #03: Delicje deserowe pdf chomikuj

Chew #03: Delicje deserowe pdf chomikuj

Książka Chew #03: Delicje deserowe czytaj online została napisana przez przez Rob Guillory. Chew #03: Delicje deserowe epub ma 128 str. stron. Chew #03: Delicje deserowe chomikuj należy do serii Chew (tom 3). Chew #03: Delicje deserowe chomikuj jest książką z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.