Córka łowcy demonów chomikuj pdf

Ocena

Córka łowcy demonów chomikuj pdf

Riley Blackthorne po prostu chce dostać szansę, by udowodnić swoją wartość – i właśnie na to liczą demony…
Niedaleka przyszłość. Siedemnastoletnia Riley, jedyna córka legendarnego łowcy demonów Paula Blackthorne’a, zawsze marzyła by pójść w ślady ojca. Dobra wieść jest taka, że ludzkie społeczeństwo jest skłócone i w rozkładzie, a Lucyfer wysyła swe pomioty na ulice wszystkich większych miast – Gildia Łowców potrzebuje zatem wszystkich. Nawet dziewczyn. Riley ratuje mieszkańców od kłamliwych małych demonów pierwszego stopnia, najprostszych do zwalczania – na razie tylko tyle umie. Jednak w jej życie wkracza potężniejszy demon, ponadto w Gildii dochodzi do tragedii… Wszystko to popycha Riley w pełną niebezpieczeństw rozgrywkę i chaos wojny pomiędzy Niebem a Piekłem.
Kiedy cały świat wokół niej zdaje się walić, komu Riley może zawierzyć swe serce – i życie?

Córka łowcy demonów chomikuj pdf

Córka łowcy demonów chomikuj pdf

Książka Córka łowcy demonów chomikuj została napisana przez przez Jana Oliver. Córka łowcy demonów epub ma 400 str. stron. Córka łowcy demonów czytaj online należy do książek z cyklu Łowcy demonów (tom 1). Córka łowcy demonów chomikuj jest książką z kategorii fantasy, science fiction.

Zobacz też

© 2024 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.