Crying Freeman tom 5 pdf chomikuj

Ocena

Crying Freeman tom 5 pdf chomikuj

Przemoc i seks, miłość i śmierć – po prostu kawał dobrej sensacji!

Japończyk, który został mordercą chińskiej mafii “Hundred Eight Dragon”. Jego pseudonim to Crying Freeman. Dlaczego po każdym zabójstwie po jego polikach spływają łzy? Za tym dziwnym pytaniem kryje się zdumiewająca i mroczna historia młodego mężczyzny o imieniu Yo i pięknej kobiety – Emu. Przed Wami kolejny przebój mistrza “poważnej kreski” – Ryoichi’ego Ikegami, którego styl mieliście okazję poznać podczas lektury innego jego przeboju – mangi “Heat”, która ukazała się niedawno nakładem naszego wydawnictwa. “Crying Freeman” znany jest także z wyświetlanego w telewizji filmu “Wybrany”, będącego adaptacją tej mangi! Mistyczny świat chińskiej mafii i japońskiej jakuzy, w którym przede wszystkim stawiana jest lojalność do zwierzchników. Wojny gangów i pojedynki zabójców oraz uczucie wyrastające na tym nieprzyjaznym gruncie, to główne atuty tej opowieści! Przemoc i seks, miłość i śmierć – po prostu kawał dobrej sensacji!

Crying Freeman tom 5 pdf chomikuj

Crying Freeman tom 5 pdf chomikuj

Książka Crying Freeman tom 5 pdf została napisana przez przez Ryoichi Ikegami. Crying Freeman tom 5 mobi ma 200 str. kartek. Crying Freeman tom 5 chomikuj należy do serii książek Crying Freeman (tom 5). Crying Freeman tom 5 czytaj online jest pozycją z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.