Dargonesti chomikuj pdf

Ocena

Dargonesti chomikuj pdf

Podczas srogiej wojny qualinestyjska księżniczka wypływa w morze z grupka doborowych elfich wojowników, by odnaleźć i uratować rodaków zagubionych wśród zamętu ogarniającego walące się w gruzy Imperium Ergoth. Statek, na którym płyną członkowie wyprawy ratunkowej, zostaje jednak pochłonięty przez pasma dziwnej mgły i przeniesiony do wybrzeży widmowej wyspy.
Kim są tajemniczy władcy podmorskich głębin, którzy osadzają jeńców w lochach podwodnego grodu? Nikomu z tych, którzy natknęli się na uważanych za istoty już baśniowe Dargonestyjczykow i trafili do ich wspanialej, wzniesionej na morskim dnie stolicy, nie udało się wrócić do swoich, by opowiedzieć o jej mieszkańcach. Księżniczka Vixa i jej towarzysze poznają plemię morskich elfów, maja okazje do podziwiania cudów podwodnego świata, stawiają czoło wrogowi i podejmują się niewykonalnej niemal misji, która przeniesie ich ponownie do ojczyzny.

Dargonesti chomikuj pdf

Dargonesti chomikuj pdf

Książka Dargonesti pdf została napisana przez przez Tonya C. Cook. Dargonesti epub ma 390 str. stron. Dargonesti chomikuj jest z serii książek Dragonlance: Zaginione Opowieści (tom 3). Dargonesti czytaj online jest książką z kategorii fantasy, science fiction.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.