Deadpool: Martwi prezydenci pdf chomikuj

Ocena

Deadpool: Martwi prezydenci pdf chomikuj

Deadpool to jeden z najpopularniejszych w ostatnich latach bohaterów komiksowych. Czy raczej antybohaterów, bo jego metody działania nie różnią się specjalnie od wyczynów najbrutalniejszych czarnych charakterów. Ten zabójca do wynajęcia jest praktycznie nieśmiertelny (jego organizm ma zdolność samoleczenia), dowcipny i nadzwyczaj kreatywny (w wymyślaniu sposobów unicestwiania przeciwników).

W komiksie Martwi prezydenci Deadpool na zlecenie władz musi powstrzymać inwazję wskrzeszonych amerykańskich prezydentów, którzy mają zamiar zniszczyć swą dawną ojczyznę. Autorami albumu są: Brian Posehn (popularny amerykański komik znany z kina i telewizji), Gerry Duggan (Hulk, Nova, Hawkeye vs Deadpool) i Tony Moore (The Walking Dead, Punisher, Venom). Komiks ukazuje się równocześnie z filmową premierą przygód Deadpoola.

Deadpool: Martwi prezydenci pdf chomikuj

Deadpool: Martwi prezydenci pdf chomikuj

Książka Deadpool: Martwi prezydenci czytaj online była napisana przez Gerry Duggan. Deadpool: Martwi prezydenci epub ma 132 str. kartek. Deadpool: Martwi prezydenci czytaj online należy do serii książek Deadpool (tom 1). Deadpool: Martwi prezydenci pdf jest książką z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2024 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.