Descender. Blaszane Gwiazdy chomikuj pdf

Ocena

Descender. Blaszane Gwiazdy chomikuj pdf

Dziesięć lat po tym, jak nazywane Żniwiarzami roboty wielkości planet pojawiły się i zaczęły siać zniszczenie w galaktyce, młody android Tim-21 budzi się i odkrywa, że wszystkie roboty zostały wyjęte spod prawa. W swoim maszynowym DNA Tim-21 może jednak skrywać sekrety Żniwiarzy, wkrótce staje się więc najbardziej poszukiwanym robotem we wszechświecie. Gdy na każdym kroku czyhają złomiarze, łowcy nagród i inne zagrożenia, Tim-21 rozpoczyna oszałamiającą kosmiczną przygodę wśród gwiazd wraz ze swoim robotycznym psem Zbójem i potężnym robotem górniczym Wiertaczem.

Emocjonująca i dzika odyseja science fiction, którą napisał Jeff Lemire („Sweet Tooth”, „Opowieści z hrabstwa Essex”), z pięknymi, w całości malowanymi planszami Dustina Nguyena („Batman: Li’l Gotham”).

Descender. Blaszane Gwiazdy chomikuj pdf

Descender. Blaszane Gwiazdy chomikuj pdf

Książka Descender. Blaszane Gwiazdy chomikuj była napisana przez Jeff Lemire. Descender. Blaszane Gwiazdy mobi ma 152 str. stron. Descender. Blaszane Gwiazdy czytaj online należy do książek z cyklu Descender (tom 1). Descender. Blaszane Gwiazdy pdf jest książką z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.