Diamentowa gorączka pdf chomikuj

Ocena

Diamentowa gorączka pdf chomikuj

Serial śledzi losy rodziny Mazurskich podczas wakacji w europejskim mieście. Rodzina jeździła po całym kraju, zatrzymywała się na chwilę w różnych miejscach, zwiedziła i przeżyła wiele ciekawych przygód. W czwartej części przygody „Diamentowa gorączka” Mazurzy nie tylko wyjeżdżają za granicę, ale spędzają dużo czasu na odkrywaniu piękna Polski! Przed bohaterami odwiedź Amsterdam i inne malownicze zakątki Holandii, Drezno, Saksonię, a także Zamošić, Sandomierz i Lublin. Mazurzy wejdą na Śnieżkę, odwiedzą „Holenderski Pałac Wersalski”, Zamek w Łańcucie i Fabrykę Szlifiernia Diamentów, gdzie wmieszają się w… niebezpieczny skandal diamentowy! „Mazury w drodze” to wyjątkowy cykl, w którym czytelnicy mogą dowiedzieć się ciekawostek o miejscach do odwiedzenia, lokalnych zwyczajach, zabytkach, jedzeniu i nie tylko. Każdy rozdział kończy się dodatkowym dwu- lub czterostronicowym działem zawierającym informacje o danym kraju oraz odniesienia do ilustracji z czasopism podróżniczych, które zawierają zdjęcia z prywatnych archiwów autora. To prawdziwa gratka dla dzieci zainteresowanych podróżami!

Diamentowa gorączka pdf chomikuj

Diamentowa gorączka pdf chomikuj

Książka Diamentowa gorączka czytaj online była napisana przez Anna Oparkowska. Diamentowa gorączka mobi ma 248 str. stron. Diamentowa gorączka czytaj online należy do serii pozycji Mazurscy w podróży (tom 4). Diamentowa gorączka pdf jest książką z kategorii literatura dziecięca.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.