Doktor Strange. Tom 1 pdf chomikuj

Ocena

Doktor Strange. Tom 1 pdf chomikuj

Stephen Strange – niegdyś pompatyczny chirurg, obecnie mistrz sztuk okultystycznych – rozwiązuje nadprzyrodzone tajemnice, a także walczy z demonami, pożeraczami dusz i ludźmi, którzy doprowadzają zwykłych ludzi do szaleństwa, codzienne zmagania stworzeń. Jednak pewnego dnia jego zaklęcia przestały działać i niepokojące wieści nadeszły z innych wymiarów. Ktoś morduje czarodziejów i nie spocznie, dopóki nie oczyszczą całego czarodziejskiego świata. Doktor Strange musi stawić czoła nierównej walce… a każde zaklęcie ma wysoką cenę. Scenariusz do tego tomu został napisany przez czołowego zdobywcę nagrody za komiks Jason Aaron, który jest powszechnie znany z seriali takich jak Skalp, Thor czy Wolverine i X-Men. Rysunek autorstwa Chrisa Bachalo (Śmierć, Niesamowici X-Men).

Doktor Strange. Tom 1 pdf chomikuj

Doktor Strange. Tom 1 pdf chomikuj

Książka Doktor Strange. Tom 1 pdf została napisana przez przez Jason Aaron. Doktor Strange. Tom 1 mobi ma 300 str. stron. Doktor Strange. Tom 1 czytaj online należy do pozycji z cyklu Doktor Strange (tom 1). Doktor Strange. Tom 1 czytaj online jest pozycją z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.