Dragon Ball: Do widzenia, Smoczy Świecie chomikuj pdf

Ocena

Dragon Ball: Do widzenia, Smoczy Świecie chomikuj pdf

Było to dawno, dawno temu… Bohaterowie tej historii wyruszają na poszukiwania Smoczych Kul, które po skompletowaniu potrafią wywołać Shenlonga – Smoczego Boga, spełniającego jedno życzenie. Zdołali oni odnaleźć wszystkie siedem kul, ale mieli na nie chrapkę także źli ludzie. Całe zamieszanie kończy się prośbą o błahostkę. Następne poszukiwania Smoczych Kul mogą rozpocząć się dopiero za rok… Mijają lata, Son Goku staje się coraz silniejszy, sprawdza się podczas Turniejów Sztuk Walki o tytuł Najlepszego Pod Słońcem. Po długim czasie pełnym przygód i walk pojawia się nowe zagrożenie – Okrutny Buu, przebudzony przez czarnoksiężnika Babidiego. Buu zabija Vegetę, a następnie razem ze swym panem zaczyna zabijać Ziemian… Ziemi nie ratuje „fuzja” Gotena i Trunksa… Buu zabija mieszkańców planety, wchłania Super-Gotenksa, Piccolo, a także Gohana. Teraz pokonać Buu może tylko Goku, który otrzymuje życie od Boga Światów sprzed 15 pokoleń, ale…!!!

Dragon Ball: Do widzenia, Smoczy Świecie chomikuj pdf

Dragon Ball: Do widzenia, Smoczy Świecie chomikuj pdf

Książka Dragon Ball: Do widzenia, Smoczy Świecie czytaj online została napisana przez przez Akira Toriyama. Dragon Ball: Do widzenia, Smoczy Świecie mobi ma 245 str. kartek. Dragon Ball: Do widzenia, Smoczy Świecie czytaj online jest z serii książek Dragon Ball (tom 42). Dragon Ball: Do widzenia, Smoczy Świecie czytaj online jest książką z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.