Dziedzic podziemia. Szept diabła chomikuj pdf

Ocena

Dziedzic podziemia. Szept diabła chomikuj pdf

Pierwszy tom serii mafijnej, której akcja rozgrywa się w Warszawie!
Mafia, krew i pieniądze. Tylko to się dla niego liczy.
Ludzie bali się wypowiadać jego imię. Ten rosyjski diabeł był ucieleśnieniem wszystkiego, co najgorsze. Jego ciało pokrywały tatuaże oraz blizny. Nie miał żadnych skrupułów, kiedy rozprawiał się z wrogami. Cierpieli oni w męczarniach. Teraz wyszedł z więzienia i dowiedział się, że ktoś próbuje zająć jego miejsce w mafii.
Catriona właśnie skończyła studia i do jej świata wreszcie wkracza zwyczajność. Kobieta pragnie znaleźć pracę i ułożyć sobie życie, aby wszystko było „normalne”. Nie wie jednak, że los postawi na jej drodze najniebezpieczniejszego mężczyznę w Warszawie, przez co marzenia o spokojnym życiu raz na zawsze się skończą.
Wpadła w oko samemu diabłu, a on z jakiegoś powodu uznał, że Catriona już jest jego.

Dziedzic podziemia. Szept diabła chomikuj pdf

Dziedzic podziemia. Szept diabła chomikuj pdf

Książka Dziedzic podziemia. Szept diabła czytaj online była napisana przez Monika Nerc. Dziedzic podziemia. Szept diabła mobi ma 302 str. kartek. Dziedzic podziemia. Szept diabła pdf należy do serii książek Dziedzic podziemia (tom 1). Dziedzic podziemia. Szept diabła chomikuj jest pozycją z kategorii literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.