Dzień prawdy pdf chomikuj

Ocena

Dzień prawdy pdf chomikuj

Rodzina Novaków, chcąc uciec od zgiełku biznesu i miasta, przeniosła się do nowej willi na wsi. Powinno być cicho i spokojnie. Nie ma nic gorszego niż to… Cztery wieki temu nad wioską zawisła przeklęta klątwa. Działa jeden dzień w roku. Rodzice zostawili ją w panice. Babcia i Susannah pozostały na polu bitwy. W ich beztroskie życie wdziera się działalność lokalnej mafii. Kim jest ofiara znaleziona w lesie i tajemniczy jeździec na czarnym motocyklu? Czy Nowaczki zdołają uratować wieśniaków przed niebezpiecznymi gangami i klątwami? Tym razem Anna M. Brengos wyprowadza nas z trudnych społecznych i obyczajowych rozmów na rzecz powieści kryminalnej z przymrużeniem oka.

Dzień prawdy pdf chomikuj

Dzień prawdy pdf chomikuj

Książka Dzień prawdy pdf została napisana przez przez Anna M. Brengos. Dzień prawdy epub ma 288 str. kartek. Dzień prawdy chomikuj należy do książek z cyklu Rodzina Nowaków (tom 1). Dzień prawdy czytaj online jest pozycją z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.