Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 1 chomikuj pdf

Ocena

Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 1 chomikuj pdf

Dowcipny, elegancki, elegancki i po prostu zachwycający. Garfield urodził się (między innymi) we włoskiej restauracji w 1978 roku. Kiedy właściciel oddał go do sklepu zoologicznego, Garfield pomyślał, że zniknął. Ale on… Ponieważ tego pamiętnego dnia nieszczęsny dżentelmen, niejaki Jon Arbuckle, stał w drzwiach sklepu. Wierzcie lub nie, ale Garfield ważył wtedy mniej niż 2 funty. Jednak ze względu na swoją obsesję na punkcie makaronu szybko stał się pierwszym grubym kotem w Ameryce. Garfield’s Fat Cat 3-Pack Collection to seria komiksów zebranych w nowym, kolorowym wydaniu. Garfield zmieniał się kilka razy na przestrzeni lat, ale jedno pozostało niezmienne: jego ogromne pragnienie jedzenia i jego poczucie humoru. Będziesz miał dużo szalonej zabawy z nienasyconym kotem, ponieważ zabawy nigdy za wiele.

Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 1 chomikuj pdf

Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 1 chomikuj pdf

Książka Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 1 czytaj online była napisana przez Jim Davis. Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 1 mobi ma 288 str. stron. Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 1 czytaj online należy do serii Garfield. Tłusty koci trójpak (tom 1). Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 1 chomikuj jest pozycją z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.