Gdy zapadnie noc pdf chomikuj

Ocena

Gdy zapadnie noc pdf chomikuj

Detektyw Gemma Woodstock ponownie prowadzi śledztwo, tym razem w dużym mieście, do którego niedawno się przeprowadziła. Samotna i zdezorientowana musiała podejmować ważne życiowe decyzje. Jej nowe miejsce pracy to pole minowe, a przydzielony partner jest niezwykle skryty i często wrogo do niej wrogo nastawiony. Kiedy bezdomny mężczyzna zostaje zamordowany, detektyw Woodstock zauważa dziwną więź, jaką nawiązuje ze swoją ofiarą, żyjąc w samotności pomimo życia w sercu tętniącego życiem miasta Życie. Wkrótce na planie zginął słynny aktor. Gemma i jej partner muszą puścić wszelkie urazy i wspólnie pracować nad odkrywaniem nowych tajemnic dotyczących życia i śmierci zamordowanych. Kto mógłby popełnić i czerpać korzyści z tak śmiałej zbrodni? Gemma szybko odkrywa, że ​​jest wielu takich ludzi, z których żadna nie jest naprawdę godna zaufania. Ale dopiero gdy zdaje sobie sprawę, że nawet jej najbliżsi ludzie mają sekrety, którym nie może ufać, jej świat zaczyna się rozpadać… Fascynująca i imponująca kontynuacja Dark Lake.

Gdy zapadnie noc pdf chomikuj

Gdy zapadnie noc pdf chomikuj

Książka Gdy zapadnie noc pdf została napisana przez przez Sarah Bailey. Gdy zapadnie noc epub ma 456 str. kartek. Gdy zapadnie noc chomikuj jest z serii książek Gemma Woodstock (tom 2). Gdy zapadnie noc chomikuj jest książką z gatunku kryminał, sensacja, thriller.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.