George i poszukiwanie kosmicznego skarbu chomikuj pdf

Ocena

George i poszukiwanie kosmicznego skarbu chomikuj pdf

Kolejna odsłona przygód George’a w kosmosie.

Stephen Hawking i jego córka Lucy rozpalą wyobraźnię każdego czytelnika.

George bardzo się zasmucił na wieść, że jego przyjaciółka Annie i jej ojciec przeprowadzają się do Stanów Zjednoczonych, gdzie Eric ma rozpocząć nową pracę przy programie lotów kosmicznych – będzie szukać oznak życia we Wszechświecie. Na szczęście rozłąka nie trwa zbyt długo. Kiedy dziewczynka stwierdza, że kontaktują się z nią kosmici, by przekazać jej ostrzeżenie, George rusza na pomoc. On, Annie, superinteligentny komputer Kosmos i Emmett, nowy irytujący kolega, udają się na poszukiwanie kosmicznego skarbu po całej Galaktyce i nie tylko.

Lucy Hawking dzięki doświadczeniu, jakie zyskała podczas lotów w stanie nieważkości, i wywiadom z astronautami doskonale oddała realia programu lotów kosmicznych. Książka zawiera dodatkowo eseje Stephena Hawkinga oraz jego kolegów fizyków o najnowszych teoriach na temat podróży po Wszechświecie.

George i poszukiwanie kosmicznego skarbu chomikuj pdf

George i poszukiwanie kosmicznego skarbu chomikuj pdf

Książka George i poszukiwanie kosmicznego skarbu czytaj online była napisana przez Lucy Hawking. George i poszukiwanie kosmicznego skarbu mobi ma 350 str. stron. George i poszukiwanie kosmicznego skarbu pdf należy do serii George i kosmos (tom 2). George i poszukiwanie kosmicznego skarbu czytaj online jest pozycją z gatunku literatura dziecięca.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.