Gideon Falls. Tom 3: Droga krzyżowa pdf chomikuj

Ocena

Gideon Falls. Tom 3: Droga krzyżowa pdf chomikuj

Kiedy scenarzysta Jeff Lemmel (The Descenders, Essex Stories, Tough Guy) i rysownik Andrea Sorrentino (Old Man Logan, Green Arrow) łączą niepokój psychologicznego thrillera z elementami science fiction Razem, surrealistyczne koszmary stają się gęstsze, prowadząc czytelnika do po drugiej stronie lustra. W 1886 roku ojciec Burke’a tropi bezwzględnego zabójcę w Gideon Falls, zabójcę, który może podróżować przez wieki i światy. Nazywa się… Norton Sinclair? Jak jego misja zareaguje na bieżące wydarzenia? A może teraźniejszość odciśnie swoje piętno na przeszłości, gdy czas i przestrzeń połączą się w czarnej stodole? Ten album zawiera materiał oryginalnie opublikowany w zeszytach jako GIDEON FALLS #12-16. Zdobywca nagrody Eisner Awards 2019 za najlepszą nową serię.

Gideon Falls. Tom 3: Droga krzyżowa pdf chomikuj

Gideon Falls. Tom 3: Droga krzyżowa pdf chomikuj

Książka Gideon Falls. Tom 3: Droga krzyżowa chomikuj została napisana przez przez Jeff Lemire. Gideon Falls. Tom 3: Droga krzyżowa epub ma 136 str. kartek. Gideon Falls. Tom 3: Droga krzyżowa chomikuj jest z serii książek Gideon Falls (tom 3). Gideon Falls. Tom 3: Droga krzyżowa czytaj online jest książką z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.