Gigant 5/2012: Pracownik roku chomikuj pdf

Ocena

Gigant 5/2012: Pracownik roku chomikuj pdf

Donald towarzyszy Sknerusowi w podróży biznesowej. Kiedy wjeżdżają do długiego tunelu, nasz kaczor zauważa dziwną postać. Wkrótce okazuje się, że w pociągu jest ktoś jeszcze… A to dopiero początek kłopotów!

ŚWIAT JUTRA:
Zapomnianą bazę naukową na Antarktydzie odwiedzają tajemniczy przybysze. Wśród nich znajduje się mroczny jegomość mówiący wierszem: Nikt nie podejrzewa, że realizują tajemniczy plan. Czy Mikiemu uda się zatrzymać operację ,,Świat jutra”?

DZIWNA WODA:
Sknerus urządza coroczny konkurs na najlepszy wynalazek. Wśród ton bezużytecznych pomysłów znajduje perełkę: wodę, w której nie da się utonąć! Centuś kupuje wynalazek wkrótce cały Kaczogród kąpie się w cudownej wodzie. A tymczasem zbliża się katastrofa…

Gigant 5/2012: Pracownik roku chomikuj pdf

Gigant 5/2012: Pracownik roku chomikuj pdf

Książka Gigant 5/2012: Pracownik roku pdf była napisana przez Walt Disney. Gigant 5/2012: Pracownik roku mobi ma 254 str. stron. Gigant 5/2012: Pracownik roku chomikuj należy do serii książek Gigant Poleca (tom 143). Gigant 5/2012: Pracownik roku pdf jest pozycją z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.