Hellblazer. Tom 3 chomikuj pdf

Ocena

Hellblazer. Tom 3 chomikuj pdf

Kolejna część opowieści dotyczy Johna Constantine’a – Hellblazera – pierwszej interpretacji Gartha Ennisa. Jego zdaniem Hellblazer był alkoholikiem, nałogowym palaczem i kimś, kto nie dbał o siebie i innych. Jednocześnie jest też jednym z nielicznych, którzy potrafią walczyć z demonami. Tym razem będzie musiał użyć mocy zła, by ocalić własne życie. Autorami rysunków do tego tomu są William Simpson („Sędzia Dredd”), Steve Dillon („Kaznodzieja”) i David Lloyd („V jak Vendetta”). Seria HELLBLAZER to najdłużej działająca seria Vertigo (1988-2013). Przez lata scenariusz do Przygód Johna Constantine’a napisało wielu znanych autorów, w tym Garth Ennis, Paul Jenkins, Warren Ellis, Brian Azzarello, Neil Gaiman i Grant Morrison. W tej części przyjrzymy się postaci Hellblazera w interpretacji Briana Azzarello (tom 2), Gartha Ennisa (tom 3) i Warrena Ellisa (tom 1).

Hellblazer. Tom 3 chomikuj pdf

Hellblazer. Tom 3 chomikuj pdf

Książka Hellblazer. Tom 3 chomikuj została napisana przez przez Steve Dillon. Hellblazer. Tom 3 mobi ma 416 str. kartek. Hellblazer. Tom 3 chomikuj należy do serii pozycji Hellblazer Wyd. Zbiorcze (tom 3). Hellblazer. Tom 3 chomikuj jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.