Jesienne niebo chomikuj pdf

Ocena

Jesienne niebo chomikuj pdf

Bluebell Guesthouse jest dochodowy, więc bracia Bennett zdecydowali, że czas go sprzedać i zakończyć ten rozdział ich życia. Tylko Grace zamierza zostać w mieście nad jeziorem w Północnej Karolinie. Ma nadzieję, że rozwój własnej wypożyczalni sprzętu sportowego uwolni ją od samotności po odejściu rodzeństwa i poprawi jej poczucie własnej wartości. Wyatt Jennings był agentem Secret Service, ale z powodu strzelaniny chwilowo nie mógł wykonywać swoich obowiązków, co przywodziło mu na myśl mroczne wspomnienia. Dostał urlop i zaczął pracować w Bluebell, aby rozwiązać wydarzenia, które zmieniły jego życie czternaście lat temu. Tam poznał Grace, która zabrała go na wycieczkę po Górach Błękitnych. Kobieta zaimponowała mu siłą i humorem, ale oboje odczuwali ból, o którym nie chcieli rozmawiać. Nowo powstały związek zostanie poddany ciężkiej próbie, gdy tajemnice ich przeszłości zostaną ujawnione.

Jesienne niebo chomikuj pdf

Jesienne niebo chomikuj pdf

Książka Jesienne niebo czytaj online była napisana przez Denise Hunter. Jesienne niebo epub ma 344 str. kartek. Jesienne niebo pdf jest z serii książek Pensjonat Bluebell (tom 3). Jesienne niebo czytaj online jest pozycją z kategorii literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.