Kajko i Kokosz – Złota Kolekcja. Tom 1 pdf chomikuj

Ocena

Kajko i Kokosz – Złota Kolekcja. Tom 1 pdf chomikuj

Kajko i Kokosz pojawili się na łamach trójmiejskiego popołudniowego magazynu „Wybrzeże Wybrzeże” w 1972 roku i stali się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów polskiej popkultury. Serial Janusza Christy (1934-2008) opowiada o losach dwóch wojowników – odważnego i rozważnego Kajka oraz chciwego i nieco samolubnego Kokosza – broniących Mirmiłowa i przeżywających wiele ciekawych przygód. GOLDEN COLLECTION to jedyna w swoim rodzaju edycja jubileuszowa zapoczątkowana w 50-lecie kolekcji. Seria składa się z sześciu tomów i zbierze wszystkie mangi “Kajko i Kokosz” – chronologicznie i z aktualizacjami kolorystycznymi. Każdemu albumowi towarzyszy obszerne posłowie Krzysztofa Janicza, które zawiera wiele cennych informacji i ciekawostek dotyczących historii serii i samego Janusza Christy. Czytelnicy znajdą tu także bogactwo archiwalnych zdjęć, okładek, ilustracji i szkiców. Pierwszy tom serii zawiera bogatą historię GOLDEN CUP, zaprezentowaną wcześniej przez Paulinę Christy, wnuczkę mistrza. Pokazuje najmłodsze lata Janusza Christy i jego artystyczną drogę do stworzenia Kajki i Kokoszy.

Kajko i Kokosz – Złota Kolekcja. Tom 1 pdf chomikuj

Kajko i Kokosz – Złota Kolekcja. Tom 1 pdf chomikuj

Książka Kajko i Kokosz – Złota Kolekcja. Tom 1 pdf została napisana przez przez Janusz Christa. Kajko i Kokosz – Złota Kolekcja. Tom 1 mobi ma 160 str. kartek. Kajko i Kokosz – Złota Kolekcja. Tom 1 pdf należy do serii Kajko i Kokosz – Złota Kolekcja (tom 1). Kajko i Kokosz – Złota Kolekcja. Tom 1 pdf jest książką z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.