Kapelusznicy pdf chomikuj

Ocena

Kapelusznicy pdf chomikuj

Cordelia pochodzi z długiej listy magicznych hejterów, którzy tkają alchemię i zaklęcia w każdym kapeluszu. Cordelia postanawia go znaleźć, gdy ojciec Cordelii i jego statek, Jolly Bonnet, gubią się podczas misji zbierania magicznych materiałów na kapelusz. Ale wuj Tyberiusz i ciotka Ariadna nie zdążyli pomóc najmłodszemu kapelusznikowi – bo magia kapeluszy była wykorzystywana do mrocznych celów. Twórczość rodziny – wraz z jej rywalami – wytworami fantastycznych szewców, rękawiczek, krawców i zegarmistrzów – zaczęła wprowadzać zamęt i zamęt. Tylko Cordelia może odkryć, kto za tym stoi – i dlaczego.

Kapelusznicy pdf chomikuj

Kapelusznicy pdf chomikuj

Książka Kapelusznicy czytaj online została napisana przez przez Tamzin Merchant. Kapelusznicy mobi ma 400 str. stron. Kapelusznicy chomikuj należy do pozycji z cyklu Kapelusznicy (tom 1). Kapelusznicy czytaj online jest pozycją z gatunku literatura dziecięca.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.