Kepler62. Część pierwsza: Zaproszenie pdf chomikuj

Ocena

Kepler62. Część pierwsza: Zaproszenie pdf chomikuj

Międzynarodowy bestseller “Kepler62”! Wybuchowa mieszanka do czytania! Ziemia umiera, a ludzkości grozi wyginięcie. Nastolatki na całym świecie grają w niezwykle trudną grę komputerową „Kepler62” z tajemnicą i obietnicą. Nikt jeszcze nie dotarł do ostatniego piętra, ale jak każdy może się domyślić, na zwycięzcę czeka coś wielkiego…   Bohaterowie książki, 13-letni Ari i jego młodszy brat Joni, muszą radzić sobie sami, gdy ich matka w tajemniczy sposób znika. Nie było im łatwo, ale cudem wygrali mecz. Okazuje się, że to nie jest tylko gra, to zaproszenie – jeśli je przyjmą – które odmieni ich życie i będzie początkiem wielkiej przygody. Czy uda im się osiągnąć najwyższy poziom? Czy nagrody są warte wysiłku? Pierwszy z sześciu z wielokrotnie nagradzanej serii „Kepler62”. Krótki tekst, przemyślane pauzy i piękne ilustracje sprawiają, że ta seria jest idealna dla początkujących lub niechętnych czytelników.

Kepler62. Część pierwsza: Zaproszenie pdf chomikuj

Kepler62. Część pierwsza: Zaproszenie pdf chomikuj

Książka Kepler62. Część pierwsza: Zaproszenie pdf została napisana przez przez Timo Parvela. Kepler62. Część pierwsza: Zaproszenie epub ma 128 str. stron. Kepler62. Część pierwsza: Zaproszenie chomikuj należy do książek z cyklu Kepler62 (tom 1). Kepler62. Część pierwsza: Zaproszenie chomikuj jest książką z kategorii literatura młodzieżowa.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.