Kłamca, kłamca pdf chomikuj

Ocena

Kłamca, kłamca pdf chomikuj

Detektyw Charlotte Stafford konfrontuje się z policyjnym zabójcą. Najpierw były dwie osoby – związane liną i brutalnie rozczłonkowane. Następnie kobieta – związana kablami na własnym łóżku. Obok każdego zwłok jest czerwona róża… i będzie ich więcej. Ktoś morduje londyńską policję. Zemścić się na przestępcach, których kiedyś aresztowali? A może coś bardziej przerażającego? Mnożyły się kłamstwa i oskarżenia, ale nikt nie wiedział, kto stał za zabójstwami ani jak wybierał swoje ofiary. Ambitna młoda detektyw Charlotte „Charlie” Stafford i jej zespół muszą złapać przestępcę, który uderzył w ich własny zespół, zanim znajdą kolejne ciało…

Kłamca, kłamca pdf chomikuj

Kłamca, kłamca pdf chomikuj

Książka Kłamca, kłamca czytaj online została napisana przez przez Sarah Flint. Kłamca, kłamca mobi ma 368 str. stron. Kłamca, kłamca chomikuj należy do serii pozycji Charlie Stafford (tom 3). Kłamca, kłamca chomikuj jest pozycją z gatunku kryminał, sensacja, thriller.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.