Klątwa fontanny chomikuj pdf

Ocena

Klątwa fontanny chomikuj pdf

W szóstej książce z serii Verlaque i Bonnet mierzą się z klątwą Stulecia Fontanny. Szef kuchni Sigisbert „Bear” Valets właśnie otworzył własną restaurację La Fontaine w Aix-en-Provence. Odnieś sukces — zbieraj pozytywne recenzje i gromadź lojalnych klientów, w tym Verlaque i Bonnet. Kiedy jednak chciał poszerzyć swoje miejsce o stół na historycznym dziedzińcu, napotkał opór ze strony bardzo wpływowych sąsiadów. Towarzystwo Historyczne ma nadzieję, że dziedziniec, na którym w XVI wieku dokonano szubienicowych egzekucji i dwóch morderstw podczas II wojny światowej, pozostanie nienaruszony. Valletz nie zamierzał odłożyć broni, mimo że obok starej fontanny znaleziono szkielet pochowanego tam mężczyzny. Ale kiedy zaczął otrzymywać listy z pogróżkami, bał się też własnego życia. Wtedy w niewytłumaczalny sposób woda przestała płynąć z fontanny. Czy Bell przerwał spokój na podwórku i uwolnił starożytną klątwę? Czy nowożeńcy – Verac i Bonet – rozwiążą zagadkę, zanim ktokolwiek inny umrze? Najnowsza książka M.L. jest osadzona w realiach prosperującego południa Francji. Longworth z pewnością zadowoli fanów Donny Leon i Andrei Camillieri.

Klątwa fontanny chomikuj pdf

Klątwa fontanny chomikuj pdf

Książka Klątwa fontanny chomikuj została napisana przez przez M.L. Longworth. Klątwa fontanny epub ma 324 str. kartek. Klątwa fontanny pdf należy do książek z cyklu Verlaque i Bonnet (tom 6). Klątwa fontanny pdf jest książką z gatunku kryminał, sensacja, thriller.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.