Kłopoty w raju pdf chomikuj

Ocena

Kłopoty w raju pdf chomikuj

John Middleton po pełnej ryzyka służbie w Marines marzy o spokojnym życiu. Osiedla się w maleńkim Virgin River i podejmuje pracę w barze byłego dowódcy i przyjaciela. Pewnego wieczoru do pustego już baru wchodzi posiniaczona kobieta z dzieckiem na reku. To Paige Lassiter, która ucieka z Los Angeles przed mężem psychopatą. John proponuje jej, by na kilka dni zatrzymała się w Virgin River. Paige zamieszkuje w pokoju gościnnym, pomaga w kuchni, pracuje jako kelnerka. Poczatkowo nieufna, powoli odzyskuje wiarę w ludzi, zaprzyjaźnia się z mieszkańcami miasteczka. Za ich namową wszczyna postępowanie rozwodowe i walkę o wyłączną opiekę nad synkiem. Wie, że zarówno John, jak i cała społeczność Virgin River będzie ją wspierać…

Kłopoty w raju pdf chomikuj

Kłopoty w raju pdf chomikuj

Książka Kłopoty w raju pdf została napisana przez przez Robyn Carr. Kłopoty w raju mobi ma 382 str. stron. Kłopoty w raju pdf należy do pozycji z cyklu W cieniu sekwoi (tom 2). Kłopoty w raju chomikuj jest książką z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2024 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.