Krew tyranów pdf chomikuj

Ocena

Krew tyranów pdf chomikuj

Ósmy, przedostatni tom cyklu “Temeraire” – niezwykłego połączenia fantasy i powieści historycznych z czasów napoleońskich.

Wyrzucony jako rozbitek na brzeg w Japonii, dotknięty amnezją Laurence odkrywa, że jest wplątany w sieć politycznych intryg, które zagrażają i jego życiu, i niepewnej pozycji Anglii na Dalekim Wschodzie. Cały rejon zamienił się w beczkę prochu gotową wybuchnąć od najmniejszej iskry, co wiąże się także z nową pożogą szerzącą się w Europie. Napoleon zwrócił się bowiem przeciwko dawnemu sojusznikowi, carowi Aleksandrowi, i prowadzi na Rosję największą armię, jaką widział świat. Właśnie pod bramami Moskwy Laurence i Temeraire wraz z nieoczekiwanymi sojusznikami i starymi przyjaciółmi podejmą ostateczne wyzwanie…

Krew tyranów pdf chomikuj

Krew tyranów pdf chomikuj

Książka Krew tyranów czytaj online była napisana przez Naomi Novik. Krew tyranów mobi ma 562 str. kartek. Krew tyranów pdf należy do serii książek Temeraire (tom 8). Krew tyranów pdf jest książką z kategorii fantasy, science fiction.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.