Księżniczka i magnat chomikuj pdf

Ocena

Księżniczka i magnat chomikuj pdf

Isabella wie, że nie wolno jej wyjść za mąż z miłości. Jeśli ma zostać królową wyspy, musi poślubić człowieka, którego wybierze jej sam król! Isabella Fierezza zawsze chciała poprawić sytuację gospodarczą Niroli i poświęciła życie, by zrealizować ten cel. Obecnie ma nadzieję podpisać kontrakt, który na długie lata zagwarantuje wyspie dobrobyt. Jest tylko jeden mały problem… Domenic Vincini, miliarder z sąsiedniej wyspy o nazwie Mont Avellana, jest człowiekiem, w którego rękach spoczywa los kontraktu. Domenic od dawna myśli o ekonomicznym podboju Niroli, lecz pięknej księżniczce z rodu Fierezzów nie dowierza… Tymczasem między Isabellą a Domenikiem rodzi się uczucie. Księżniczka bardzo dobrze wie, że jeśli mu ulegnie, odda siebie i swoje królestwo zaprzysięgłemu wrogowi…

Księżniczka i magnat chomikuj pdf

Księżniczka i magnat chomikuj pdf

Książka Księżniczka i magnat pdf została napisana przez przez Natasha Oakley. Księżniczka i magnat mobi ma 218 str. kartek. Księżniczka i magnat czytaj online należy do pozycji z cyklu Królewski Ród (tom 4). Księżniczka i magnat pdf jest książką z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.