Ławrusznik pdf chomikuj

Ocena

Ławrusznik pdf chomikuj

W domu, w którym dorastał Igor, nie było miejsca na miłość. Od najmłodszych lat był przyzwyczajony do przemocy i uczono go zasad przemocy. Nikogo więc nie zdziwiło, że wstąpił do gruzińskiej mafii. Jako kanonieri qurdi musi być całkowicie posłuszny swoim przełożonym. Nie ma żadnych praw do swoich decyzji ani do własnego życia. Tym bardziej nie nadaje się do zakochania… Jednak gdy spotkał bezradną i tajemniczą Sophię, jego lodowate serce zadrżało. Zaczął odkrywać emocje, których nigdy nie podejrzewał. Chce Sophii i ulega gwałtownemu uczuciu. W rezultacie zapomniał o najważniejszej zasadzie wory – posłuszeństwie. Ile za to zapłaci?

Ławrusznik pdf chomikuj

Ławrusznik pdf chomikuj

Książka Ławrusznik pdf była napisana przez Paulina Jurga. Ławrusznik epub ma 344 str. kartek. Ławrusznik czytaj online należy do książek z cyklu Seria gruzińska (tom 1). Ławrusznik czytaj online jest pozycją z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.