Liga Sprawiedliwości: Trójka pdf chomikuj

Ocena

Liga Sprawiedliwości: Trójka pdf chomikuj

Dawno, dawno temu pewna niewinna kobieta natknęła się na przerażający artefakt: puszkę w kształcie czaszki. Otworzyła ją i wypuściła na świat siedem śmiertelnych grzechów. Tysiące lat później Puszka Pandory ponownie pojawiła się na Ziemi. Jej niszczycielskie działanie zaczęło się szerzyć jak zaraza. Nawet Superman nie był na nie odporny… Jedynie najczystsze lub najmroczniejsze serce jest w stanie okiełznać jej niezwykłą moc. Trójca tajemniczych istot przetrząsa świat w poszukiwaniu jej tajemnic. Trzy Ligi, w skład których wchodzą najpotężniejsi bohaterowie świata, ruszą na wojnę. Powstaną nowe sojusze, a uniwersum DC już nigdy nie będzie takie samo.

Liga Sprawiedliwości. Trójka łączy wiele wątków z różnych serii, a jej autorów doceniono za znakomite operowanie czasem i dbałość o szczegóły.

Liga Sprawiedliwości: Trójka pdf chomikuj

Liga Sprawiedliwości: Trójka pdf chomikuj

Książka Liga Sprawiedliwości: Trójka pdf została napisana przez przez Gene Ha. Liga Sprawiedliwości: Trójka mobi ma 232 str. stron. Liga Sprawiedliwości: Trójka czytaj online należy do serii Liga Sprawiedliwości (Nowe DC Comics) (tom 4). Liga Sprawiedliwości: Trójka chomikuj jest pozycją z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2024 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.