Made in Abyss #1 pdf chomikuj

Ocena

Made in Abyss #1 pdf chomikuj

W czasach, gdy niemal każdy zakątek świata został odarty ze swoich tajemnic, niezbadane zostało tylko jedno miejsce – rozległy system jaskiń zwany Otchłanią, pełen tajemniczych reliktów i krwiożerczych bestii. Przez lata otchłań przyciągała wielu poszukiwaczy przygód, którzy mimo niebezpieczeństw zapuszczali się w otchłań w poszukiwaniu przygód i fortuny. Mieszkając w mieście na skraju przepaści, Riko marzy o podążaniu śladami swojej matki, błyskotliwej badaczki podziemnych kompleksów. Pewnego dnia, podczas jednej ze swoich podróży, dokonuje odkrycia, które pomoże jej postawić pierwsze kroki w tym celu.

Made in Abyss #1 pdf chomikuj

Made in Abyss #1 pdf chomikuj

Książka Made in Abyss #1 czytaj online była napisana przez Akihito Tsukushi. Made in Abyss #1 mobi ma 166 str. kartek. Made in Abyss #1 czytaj online jest z serii książek Made in Abyss (tom 1). Made in Abyss #1 pdf jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.