Majorka na końcu świata pdf chomikuj

Ocena

Majorka na końcu świata pdf chomikuj

Nawet w słońcu Majorki życie może być nieznośnie piękne. Po raz kolejny Magda znalazła się na krawędzi życia – zbliżały się kolejne urodziny i strasznie się tego bała. Nie oszalała jednak, na swój sposób rozwiązywała wszelkie wątpliwości właściwe kryzysowi czasu, na wszelkie sposoby udowadniała sobie i światu, że witalność i radość życia nie opuściły jej do końca. Tym razem nie planuje wyjazdu na ukochaną Majorkę, bo jej krewni – mąż, pieszczotliwie nazywany Klunej i córka Julka – postanowili inaczej spędzić lato. Dlaczego więc nagle wylądował w pięknej Parmie, a potem w… odległej i egzotycznej Japonii? Magda wpada w wir dziwnych wydarzeń, które zakłócają jej wymarzony spokój, ale też dają jej szansę na odkrycie nowych, zaskakujących smaków życia. Jej matka przywiozła do niej dziwną i milczącą kuzynkę z prowincji i nagle zniknęła, co się z nią stanie? Dlaczego Klunej przypadkowo przyjechał na Majorkę i spędził noc poza domem? Co zrobi Magda, gdy spotka w Tokio starego znajomego Tima, który się w niej podkochuje? Kto chce się z niej wyśmiewać przed światem, publikując zniesławiający post na swoim Facebooku? Jeśli coś dominuje nad światem, to ironia losu! Anna Klara Majewska to mistrzyni zabawnych i mądrych rozmów oraz trafnego komentowania życia. W charakterystycznym, nieco ironicznym i obraźliwym stylu opowiada historię Magdy, jej nieprzewidywalnych trzech pokoleń rodziny i przyjaciół. Jej bohaterki widzą rzeczywistość z dużej odległości, często zastanawiając się: czyż samo życie nie jest czasem żartem? Do tej pory ukazała się seria Majorka: „Rok na Majorce” „Powrót na Majorkę” „Mallorka wśród niebieskich migdałów”

Majorka na końcu świata pdf chomikuj

Majorka na końcu świata pdf chomikuj

Książka Majorka na końcu świata chomikuj została napisana przez przez Anna Klara Majewska. Majorka na końcu świata mobi ma 386 str. stron. Majorka na końcu świata chomikuj należy do książek z cyklu Rok na Majorce (tom 4). Majorka na końcu świata pdf jest pozycją z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.