Majorowie pdf chomikuj

Ocena

Majorowie pdf chomikuj

Trzeci tom żołnierskiej sagi – tętniąca życiem historia czterech wojskowych karier. Kontynuacja “Poruczników” i “Kapitanów”.

Dien Bien Phu. Sajgon. Hanoi. W 1954 roku były to tylko egzotyczne nazwy z kampanii prowadzonej przez Francuzów na drugiej półkuli. Wkrótce jednak zrobiło się o nich głośno na całym świecie, gdy na pomoc zostali wezwani żołnierze amerykańscy, doświadczeni w walkach na skąpanych we krwi plażach Normandii i polach minowych Korei. To oni odegrają decydującą rolę w walce z siłami partyzanckimi Ho Chi Minha.

Dla jednych “sekretna” wojna w Indochinach była szczytem głupoty, innym dała okazję do wzniesienia się na szczyty chwały. Wśród tych ostatnich znaleźli się również majorowie: Lowell, Felter, MacMillan i Parker, bohaterowie niezapomnianej sagi “Braterstwo broni”*.

W.E.B. Griffin jest autorem wielu amerykańskich bestsellerów o tematyce wojskowej. “Braterstwo broni” to, obok “Korpusu”**, jedno z najsłynniejszych jego dzieł.

Majorowie pdf chomikuj

Majorowie pdf chomikuj

Książka Majorowie chomikuj została napisana przez przez W.E.B. Griffin. Majorowie epub ma 408 str. stron. Majorowie czytaj online jest z serii książek Braterstwo broni (tom 3). Majorowie pdf jest pozycją z gatunku kryminał, sensacja, thriller.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.