Mroczne wody pdf chomikuj

Ocena

Mroczne wody pdf chomikuj

1670 AD, w przeddzień przesilenia letniego. Dwóch nieproszonych gości przybywa do skromnego magazynu nad brzegiem Tamizy. Pierwszym z nich jest James Avery, bogaty człowiek, który szuka swojej kochanki porzuconej dwadzieścia jeden lat temu. Jako protegowany króla Karola II miał jej wiele do zaoferowania, bo Alino, biedny właściciel magazynowego łosia, mógł dać mu to, czego sam nie mógł kupić – syna i dziedzica. Drugim gościem była piękna Wenecjanka, która była w żałobie. Przedstawia się jako synowa Eleanor i ogłasza, że ​​Rob utonął w ciemnych wodach Laguny Weneckiej. Alinor jest przekonana, że ​​jej syn żyje, a wdowa jest kłamcą. Napisał, że brat wyjechał do Nowej Anglii, gdzie próbował zarabiać na życie gdzieś na pograniczu ziemi zamieszkanej przez angielskich osadników i Indian. „Dark Waters” to poruszająca podróż z dzielnic i pałaców XVII-wiecznego Londynu, przez złotą Wenecję, na kontynent amerykański. Historia, która w rzeczywistości mówi jedno: pożądanie. Pragnienia miłości, bogactwa, dzieci, domu…

Mroczne wody pdf chomikuj

Mroczne wody pdf chomikuj

Książka Mroczne wody czytaj online była napisana przez Philippa Gregory. Mroczne wody epub ma 512 str. stron. Mroczne wody pdf należy do pozycji z cyklu The Fairmile (tom 2). Mroczne wody pdf jest książką z gatunku powieść historyczna.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.