Nefer Milczek pdf chomikuj

Ocena

Nefer Milczek pdf chomikuj

Nefer Milczek i Paneb Ognik – bohaterowie powieści, pierwszej w cyklu ‘Świetlisty kamień’, której akcja rozgrywa się w owianych legendą czasach Ramzesa Wielkiego – pragną stać się członkami Bractwa Sług Miasta Prawdy. Skupia ono artystów i rzemieślników budujących przybytki wiecznego spoczynku faraonów w Dolinie Królów. Osiągnięcie tego celu wydaje się tak trudne, że wręcz niemożliwe. Miasta Prawdy strzeże pięć fortów pełnych wojska i policji, uporczywie bowiem krążą pogłoski, jakoby jego mistrzowie, prócz umiejętności wznoszenia wspaniałych budowli, posiedli wiele wspaniałych tajemnic… Powieść nie tylko zaciekawia sensacyjną, wartką fabułą, ale także przenosi czytelników w świat starożytnego Egiptu, tajemniczy i wspaniały, wciąż na nowo fascynujący – nie tylko uczonych.

Nefer Milczek pdf chomikuj

Nefer Milczek pdf chomikuj

Książka Nefer Milczek pdf była napisana przez Christian Jacq. Nefer Milczek epub ma 312 str. stron. Nefer Milczek pdf należy do pozycji z cyklu Świetlisty kamień (tom 1). Nefer Milczek chomikuj jest pozycją z gatunku powieść historyczna.

Zobacz też

© 2024 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.