Nieodparta pokusa, Zmysłowa gra pdf chomikuj

Ocena

Nieodparta pokusa, Zmysłowa gra pdf chomikuj

Doktor Jacob Wolff przyjmuje pacjentów, którym zależy na uniknięciu rozgłosu. Trafia do niego piękna aktorka Ariel Dane. Jest chora, ale bardzo chce zagrać główną rolę w filmie kręconym na Karaibach. Prosi Jacoba, by z nią pojechał jako narzeczony i dopilnował leczenia. Jacob, odludek i samotnik, waha się, ale pokusa wspólnych nocy z Ariel jest zbyt silna…

—————————————-

Przed laty Summer złamała Zachowi serce. Teraz, gdy ma kłopoty, Zach wykorzystuje okazję, by się odegrać. Proponuje pomoc, w zamian jednak żąda, by dawna kochanka spędzała z nim weekendy. Ku jego zdumieniu Summer wydaje się zadowolona z sytuacji. Czyżby umiała udawać tak gorące pożądanie?

Nieodparta pokusa, Zmysłowa gra pdf chomikuj

Nieodparta pokusa, Zmysłowa gra pdf chomikuj

Książka Nieodparta pokusa, Zmysłowa gra pdf została napisana przez przez Ann Major. Nieodparta pokusa, Zmysłowa gra mobi ma 320 str. stron. Nieodparta pokusa, Zmysłowa gra pdf należy do serii książek Men of Wolff Mountain (tom 3). Nieodparta pokusa, Zmysłowa gra czytaj online jest pozycją z kategorii literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.