Obcy powiew wiatru chomikuj pdf

Ocena

Obcy powiew wiatru chomikuj pdf

Wielopokoleniowa, pasjonująca saga o rodzinie, która po wojennej zawierusze odnalazła swoje miejsce na ziemi w Ustroniu Morskim.
Marcjanna Zielczyńska żyje beztrosko – spędza czas z przyjaciółkami, marzy o wielkiej miłości, planuje swoją przyszłość. Kiedy zaczyna się wojna, wszystko się zmienia.
Świat, który znała i kochała, przestaje istnieć. Dziewczyna musi opuścić swoje rodzinne strony i wyruszyć w podróż w nieznane, aby odnaleźć nowy dom.
Wzruszająca opowieść inspirowana losami tysięcy Kresowiaków, którzy z dnia na dzień utracili coś o wiele cenniejszego niż majątek – spokój i miejsce do życia.

Obcy powiew wiatru chomikuj pdf

Obcy powiew wiatru chomikuj pdf

Książka Obcy powiew wiatru pdf była napisana przez Magdalena Majcher. Obcy powiew wiatru mobi ma 400 str. kartek. Obcy powiew wiatru pdf należy do pozycji z cyklu Saga nadmorska (tom 1). Obcy powiew wiatru pdf jest pozycją z kategorii literatura piękna.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.