Oblivion Song. Pieśń Otchłani pdf chomikuj

Ocena

Oblivion Song. Pieśń Otchłani pdf chomikuj

Robert Kirkman, agencja zajmująca się ludźmi i autor takich hitów jak The Walking Dead, The Invincible i Outcast, powraca z nowym tytułem. Dziesięć lat temu tajemnicze wydarzenie zdewastowało jedno z największych miast Ameryki. Dwadzieścia tysięcy ludzi zginęło, gdy centrum Filadelfii przeniosło się do innego wymiaru. Na jego miejscu znajduje się trzydzieści mil kwadratowych, zaczerpniętych z zupełnie innego dziwnego i niebezpiecznego świata, zwanego Oblivion. Zespoły badawcze i ratownicze podróżują między rzeczywistościami, grupy ocalałych walczą o przetrwanie z gigantycznymi drapieżnikami. Ale normalne życie toczy się dalej. Ludzie zapominają o traumie i dostosowują się do nowego środowiska. Do tragedii przyczyniły się zabytki, muzea i kiepskie filmy oparte na faktach. Nathan Cole jest jedną z ostatnich osób zainteresowanych odkryciem wszystkich sekretów Obliviona.

Oblivion Song. Pieśń Otchłani pdf chomikuj

Oblivion Song. Pieśń Otchłani pdf chomikuj

Książka Oblivion Song. Pieśń Otchłani pdf została napisana przez przez Lorenzo De Felici. Oblivion Song. Pieśń Otchłani epub ma 144 str. kartek. Oblivion Song. Pieśń Otchłani chomikuj należy do serii pozycji Oblivion Song [PL] (tom 1). Oblivion Song. Pieśń Otchłani czytaj online jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.