Ogień buntu chomikuj pdf

Ocena

Ogień buntu chomikuj pdf

Ciężarna Marysia Konopka, porzucona przez spadkobierczynię Pawłówki, postanawia odebrać sobie życie. Jednak los przyszedł jej z pomocą, ponieważ niespodziewanie została uratowana, gdy pętla wokół jej szyi miała się zacisnąć. Z drugiej strony Leontyna wyszła za mąż za Aleksandra Sokołowskiego z Warszawy wbrew swojej woli, mężczyznę umiejętnie ukrywającego swoje prawdziwe oblicze. Elvira nie chciała zostać mnichem i uciekła nocą ze swoim ukochanym. Od tego czasu życie trzech dziewic potoczyło się różnymi drogami. Nie brakuje salonowych intryg, radości i smutku oraz ludzkiego dramatu. Zbuntowane kobiety popełniają błędy w swoich sercach… Tymczasem przez kraj ogarnia historia: powstanie kościuszkowskie, upadek Rzeczypospolitej Obojga Narodów, wojny napoleońskie. Polacy skupieni na Napoleonie wierzyli, że walcząc u boku cesarza francuskiego, ożywią upadłą ojczyznę. Jak bohaterowie fikcji odnajdą się w tych niespokojnych czasach?

Ogień buntu chomikuj pdf

Ogień buntu chomikuj pdf

Książka Ogień buntu pdf była napisana przez Monika Rzepiela. Ogień buntu mobi ma 464 str. stron. Ogień buntu pdf należy do pozycji z cyklu Szlacheckie gniazdo (tom 2). Ogień buntu pdf jest pozycją z gatunku powieść historyczna.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.