Opactwo stu oszustw pdf chomikuj

Ocena

Opactwo stu oszustw pdf chomikuj

Ferrara, zima 1349. Niepokojąca grupa zamaskowanych postaci krąży po lesie pod miastem, przerażając każdego, kto ma nieszczęście się na nie natknąć. Chociaż krążą pogłoski o satanistycznych rytuałach i znakach zwiastujących apokalipsę, niektórzy uważają, że jest to sprytny spisek. Wśród nich był nieustraszony rycerz Maynard de Roche Blanche, który przy wsparciu Świętej Inkwizycji wszczął śledztwo w celu odkrycia prawdy. Jednak praca będzie trudniejsza, niż się spodziewał, ponieważ wielu biskupów jest bardziej zainteresowanych jego sekretami niż odkrywaniem tajemnic. Maynard okazał się strażnikiem największej tajemnicy chrześcijaństwa, legendarnej relikwii przypisywanej Jezusowi, lapis lazuli. Ale tym razem, bez pomocy opata Pomposy, broniąc się i demaskując otaczające go spiski, może liczyć tylko na swoją siostrę Odrin…

Opactwo stu oszustw pdf chomikuj

Opactwo stu oszustw pdf chomikuj

Książka Opactwo stu oszustw czytaj online była napisana przez Marcello Simoni. Opactwo stu oszustw mobi ma 368 str. kartek. Opactwo stu oszustw czytaj online należy do serii pozycji Codex Millenarius (tom 3). Opactwo stu oszustw pdf jest pozycją z gatunku kryminał, sensacja, thriller.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.