Ostatni król Teksasu pdf chomikuj

Ocena

Ostatni król Teksasu pdf chomikuj

Kiedy kontrowersyjny profesor anglistyki zostaje zastrzelony, detektyw i doktor literatury Tres Navarre okazuje się być jedyną osobą z tytułem akademickim, która ma odwagę wypełnić wakaty na University of Texas w San Antonio Emergency. Policja zapewniła, że ​​wybrali podejrzanego, więc kiedy dotarli do sedna przeciętnego śledztwa, Tres miała tylko zaliczyć trzy kursy, ocenić pracę uczniów i wcielić się w rolę zmarłego profesora. Zadania mogą wydawać się proste, ale Tres ma tendencję do ugrzęźnięcia w skomplikowanych sytuacjach. Kiedy dowody w sprawie zaczęły wydawać się zbyt odpowiednie, w miarę wzrostu liczby morderstw, Tres zaczęła brać udział w niektórych zajęciach pozalekcyjnych, aby uzyskać wgląd w umysł zabójcy. I tak po prostu zaangażował się w niebezpieczną grę o honor gangsterów w najciemniejszych zaułkach San Antonio.

Ostatni król Teksasu pdf chomikuj

Ostatni król Teksasu pdf chomikuj

Książka Ostatni król Teksasu chomikuj była napisana przez Rick Riordan. Ostatni król Teksasu epub ma 440 str. kartek. Ostatni król Teksasu chomikuj jest z serii książek Tres Navarre (tom 3). Ostatni król Teksasu pdf jest książką z kategorii kryminał, sensacja, thriller.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.