Pan Kuleczka. Spotkanie pdf chomikuj

Ocena

Pan Kuleczka. Spotkanie pdf chomikuj

Trzecia część przygód Pana Kuleczki i jego podopiecznych: psa Pypcia, kaczki Katastrofy i muchy Bzyk-Bzyk. Ci, którzy poznali już tę sympatyczną gromadkę, z niecierpliwością otworzą książkę.

Nowi czytelnicy też na pewno nie pożałują, a potem zechcą szybko nadrobić zaległości, czyli przeczytać “Pana Kuleczkę” i “Pana Kuleczkę. Skrzydła” – wszystkie książeczki z przepięknymi ilustracjami Elżbiety Wasiuczyńskiej.

Seria książek Pan Kuleczka znajduje sie na Złotej Liście książek polecanych do czytania dzieciom przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom.

Tekst: Wojciech Widłak
Ilustracje: Elżbieta Wasiuczyńska

Pan Kuleczka. Spotkanie pdf chomikuj

Pan Kuleczka. Spotkanie pdf chomikuj

Książka Pan Kuleczka. Spotkanie pdf została napisana przez przez Elżbieta Wasiuczyńska. Pan Kuleczka. Spotkanie mobi ma 48 str. kartek. Pan Kuleczka. Spotkanie chomikuj należy do serii książek Pan Kuleczka (tom 3). Pan Kuleczka. Spotkanie pdf jest pozycją z gatunku literatura dziecięca.

Zobacz też

© 2024 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.