Pan Samochodzik i Atlantyda chomikuj pdf

Ocena

Pan Samochodzik i Atlantyda chomikuj pdf

Tym razem nie chodzi o skarb, ale o coś bardziej cennego ludzkie życie. Paweł Daniec podejmuje się odszukania zaginionej licealistki, Magdy. Tymczasem w Internecie ktoś próbuje sprzedać miedziorytową mapę z XVII wieku własność rodziny Magdy. Sprzedającym okazuje się młody osobnik z tatuażem węża na ręku, przedstawiający się jako Mistyk. zastawiona na niego pułapka nie przynosi efektu, a Pan Samochodzik ledwo uchodzi z życiem. śledzenie jego poczynań w Sieci przynosi w końcu pierwsze efekty. Okazuje się, że to Atlantydzi , handlarze narkotyków i groźna sekta kierowana przez tajemniczego szaleńca. Przestępcza grupa nie cofnie się nawet przed morderstwem…

Pan Samochodzik i Atlantyda chomikuj pdf

Pan Samochodzik i Atlantyda chomikuj pdf

Książka Pan Samochodzik i Atlantyda czytaj online została napisana przez przez Arkadiusz Niemirski. Pan Samochodzik i Atlantyda epub ma 160 str. kartek. Pan Samochodzik i Atlantyda czytaj online należy do pozycji z cyklu Pan Samochodzik (tom 82). Pan Samochodzik i Atlantyda chomikuj jest pozycją z gatunku literatura dziecięca.

Zobacz też

© 2024 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.